Skip content

Zespół BODO podpisał kontrakt z Sony Music!

Zespół BODO podpisał kontrakt z Sony Music!

Zespół BODO podpisał kontrakt z Sony Music!

 

Miło jest nam poinformować, że do grona Artystów Sony Music dołączył kolejny zespół. Nowy niezmiernie ciekawy i intrygujący projekt muzyczny! Panie i Panowie poznajcie BODO!

 

Projekt BODO to nowy zespół na warszawskiej scenie muzycznej – wynik fascynacji polską kinematografią oraz muzyką dwudziestolecia międzywojennego. Pomysłodawcą formacji jest Szymon Tarkowski, basista znany z takich grup jak Płyny, Babadag czy Pustki. Do składu dołączyli perkusista Andrzej “Kwiatek” Kwiatkowski (który współpracował wcześniej z Tarkowskim w formacji Płyny), gitarzysta i producent muzyczny Maciej Bąk (muzyk grup Letters from Silence i Stardust Memories) oraz wyjątkowa wokalistka Hanna Malarowska (znana z grupy Hanimal). Szybko okazało się, że idealnym patronem projektu jest kultowy aktor Eugeniusz Bodo i muzycy postanowili ochrzcić zespół na jego cześć – po prostu BODO.
Co ważne, zespół nie wykonuje klasycznych coverów a reinterpretuje klasyczny materiał z dużym szacunkiem i nadaje bardzo osobisty charakter i współczesne, alternatywne brzmienie. Ich aranżacje pozytywnie zaskakują słuchaczy swoją świeżością i oryginalnym podejściem.

Więcej informacji na temat projektu już wkrótce!!!

 

***

Obserwuj BODO w Internecie:

FACEBOOK

Znajdziesz nas na :

Facebook | Instagram | Twitter | YouTube | WWW