Skip content

Zobacz nowy klip Darii Zawiałow!

Zobacz nowy klip Darii Zawiałow!

Daria Zawiałow prezentuje kolejny teledysk do utworu zatytułowanego „Kundel bury”!

Zobacz klip na VEVO/YT

 

 

“Kundel Bury” jest dla mnie wyjątkowym utworem. To mój mały manifest artystyczny. Tytułowego kundla burego widzę jako muzyka, który zmaga się z przeszkodami na swojej drodze, a mimo wszystko pozostaje sobą. Jest to dla mnie najważniejsze – bycie sobą w stu procentach, muzycznie i nie tylko. Utożsamiam się z tym kundlem – w taki sposób Daria Zawiałow wyjaśnia znaczenie nowego utworu. A jaką historię ukazuje nowy teledysk Darii? Silna i stanowcza dziewczyna (Daria we własnej osobie), ucieka przed czymś/kimś, dając upust swoim najgorszym negatywnym emocjom. Przewrotnie prawda?

 

Teledysk do tego utworu wyreżyserowała wspaniała Dominika Podczaska. Stworzyła wizję, która jest mi bardzo bliska: z motywem drogi, zmagań z własnymi myślami, dystraktorami, które napotykamy na co dzień. Wsłuchując się w ten utwór, jego podskórny rytm sprawia, że nogi same rwą się do marszu, dlatego konieczny był dla mnie motyw tańca, który wyraża niezwykłe emocje. A że jak tytuł utworu – jestem przekorna, wszystko w “Kundlu” owiane historią damsko-męską. – dodaje Daria.

 

W teledysku do „Kundla burego” – oprócz Darii Zawiałow – wystąpił również bardzo utalentowany tancerz, Sebastian Cynk. Sebastian specjalizuje się w stylu o nazwie EXPERIMENTAL i jest jednym z niewielu, którzy w Polsce uprawiają tę właśnie technikę taneczną. Klip został wyreżyserowany przez Dominikę Podczaską; produkcją zajęła się grupa Warsaw Production.

 

Daria Zawiałow to młoda artystka o buntowniczej duszy; nowe odkrycie w polskiej muzyce alternatywnej! Niezwykle utalentowana, sama pisze teksty i angażuje się w proces komponowania utworów. Pierwszym singlem promującym debiutancki materiał był utwór „Malinowy Chruśniak” (Zobacz klip tutaj) którego wykonaniem na żywo młoda wokalistka podbiła serca publiczności i jurorów podczas 53. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej. Daria otrzymała aż trzy nagrody: Polskiego Radia, Opolską Karolinkę, a także nagrodę stowarzyszenia SAWP. Doceniło ją również wielu polskich dziennikarzy, a także artystów jak Mela Koteluk czy Piotr Rogucki, którzy bardzo pochlebnie pisali na temat Darii na swoich profilach społecznościowych.

 

Więcej o debiutanckim albumie Darii Zawiałow już wkrótce!

 

Obserwuj DARIĘ ZAWIAŁOW w Internecie:

Facebook | Instagram | YouTube

Znajdziesz nas na :

Facebook | Instagram | Twitter | YouTube | WWW